
De grote kleine voorleesshow – de NEEhoorn
In deze Voorleesshow wordt het verhaal verteld van de NEEhoorn, die zich niet thuis voelt in de zoete wereld waarin die geboren wordt en opstandig wordt. Op een dag vertrekt de NEEhoorn en maakt onderweg verschillende verrassende vrienden. Want NEE zeggen is veel leuker met anderen samen.
Tegen wat in de wereld wil jij het allerliefste NEE zeggen? Tegen pesten? Courgette? Oorlog? Na de Voorleesshow verkent House of Nouws verschillende soorten NEES en verzamelt de NEES van de kinderen. Om ze daarna in een heus protestlied te gieten en daarmee met de hele groep een mini-protestmars te maken.
“NEE tegen dat het niet lukt met knutselen. NEE tegen met de auto gaan. NEE tegen regen.” -Kinderen van basisschool Zwijsen.
De Grote Kleine Voorleesshow is een taalfeest. Met een heleboel verrassende ingrediënten brengt House of Nouws een prentenboek tot leven. We nodigen kinderen uit om op een niet-schoolse manier met taal bezig te zijn. Zo wordt voorlezen een onvergetelijke ervaring.